• O Firmie
  • Nasze mocne strony
  • Nasi Klienci
  • Nasze priorytety
 
Conti accounting services jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym specjalizującym sią w usługach księgowych, kadrowych, płacowych oraz zarządzania finansami. Firma bazuje na wieloletnich doświadczeniach właściciela oraz pracowników firmy. Właściciel firmy, Pan Hubert Romanowski zdobywał swoje wieloletnie doświadczenia pracując na stanowiskach Dyrektora Finansowego, Głównego Księgowego, Samodzielnego Księgowego. Szereg tych doświadczeń chcemy wykorzystać świadcząc Państwa firmie kompleksową usługę wspomagającą zarządzanie firmą. Nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Poleczki 12.

Naszą misją jest efektywne i kompleksowe dostarczenie informacji z obszaru finansów ze zrozumieniem specyfiki biznesu prowadzonego przez klienta.

Celem działalności naszego biura rachunkowego jest dostarczenie pełnej obsługi księgowej, kadrowej, płacowej oraz zarządzania finansami. Oferujemy również przygotowanie wszelkich analiz wspierających podejmowanie decyzji. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości spółek oraz zarządzaniu finansami. W naszej ofercie znajdą Państwo także prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu Ewidencjonowanego, rocznych rozliczeń podatkowych, analiz sprzedaży.

Oferujemy wysoką jakość usług za przystępną cenę. Nie muszą już Państwo organizować struktury, ponosić kosztów pracowniczych, oprogramowania, komputerów, inwestować w szkolenia działu finansów. Naszym celem jest umożliwienie Państwu skoncentrowania się na Waszej działalności.

Oszczędzamy Państwa czas i energię.

 

Nasze mocne strony

  • wysoka jakość usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom,

  • licencja Ministra Finansów uprawniająca do usługowego prowadzenia rachunkowości oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które stanowi zabezpieczenie naszych klientów,

  • obsługa klientów angielskojęzycznych,

  • wysoka jakość za konkurencyjną cenę,

  • regularny monitoring poziomu satysfakcji klienta,

  • szybki czas reakcji na zgłaszane problemy,

 

Świadczymy usługi dla firm z branż:

- międzynarodowy handel i dystrybucja,

- fracht lotniczy i morski,

- usługi doradcze,

- usługi inżynierskie,

- centra obsługi klienta,

- sprzedaż detaliczna,

- produkcja materiałów budowlanych

- usługi i dystrybucja dla branży budowlanej

 
NASZE PRIORYTETY TO:
Zrozumienie Potrzeb Klientów. Nawiązujemy długotrwałą współpracę z naszymi klientami w oparciu o dobre zrozumienie ich indywidualnych potrzeb oraz efektywne dostarczanie informacji. Zależy nam na umożliwieniu Klientowi pełnego skoncentrowania się na swojej działalności.

Wysoka jakość usług. Naszym Klientom dostarczamy wysokiej jakości usługi, działając w ściśle uzgodnionych ramach czasowych. Jesteśmy w stanie szybko i efektywnie odpowiadać na potrzeby klienta, terminowo dostarczać wysokiej jakości informacje dla Zarządu. 

Indywidualne podejście do klienta. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę finansowo-księgową wraz z wszelkimi wymaganymi przez klienta analizami, niezbędnmi do podejmowania strateicznych decyzji.

Dbałość o poziom naszych usług. Podnosimy poziom naszych usług poprzez stałe monitorowanie poziomu satysfakcji klienta z naszych usług. Narzędziem monitoringu jest periodyczne zbieranie informacji w formie Formularzy Oceny Satysfakcji Klienta. Powyższy system pozwala nam szybko reagować na wszelkie sygnalizowane przez klientów problemy.

Regularne dostarczanie informacji o zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym W szybko zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym regularnie dostarczamy informacje mogące wpłynąć na optymalizację podatkową kosztów naszych Klientów.  
 
 
 
Kontakt | ©CONTI - accounting services | engine solidside