O nas

Conti accounting services jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w usługach księgowych, kadrowych, płacowych oraz zarządzania finansami. Firma bazuje na wieloletnich doświadczeniach właściciela oraz pracowników firmy. Właściciel firmy, Pan Hubert Romanowski zdobywał swoje wieloletnie doświadczenia pracując na stanowiskach Dyrektora Finansowego, Głównego Księgowego, Samodzielnego Księgowego. Szereg tych doświadczeń chcemy wykorzystać świadcząc Państwa firmie kompleksową usługę wspomagającą zarządzanie firmą. Nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Poleczki 12, budynek A.

Naszą misją jest efektywne i kompleksowe dostarczenie informacji z obszaru finansów ze zrozumieniem specyfiki biznesu prowadzonego przez klienta.

Celem działalności naszej firmy jest dostarczenie pełnej obsługi księgowej, kadrowej, płacowej oraz zarządzania finansami. Oferujemy również przygotowanie wszelkich analiz wspierających podejmowanie decyzji. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości spółek oraz zarządzaniu finansami.

Oferujemy wysoką jakość usług za przystępną cenę. Nie muszą już Państwo organizować struktury, ponosić kosztów pracowniczych, oprogramowania, komputerów, inwestować w szkolenia działu finansów. Naszym celem jest umożliwienie Państwu skoncentrowania się na Waszej działalności.

Oszczędzamy Państwa czas i energię.

Nasze mocne strony:

  • oferujemy wysoką jakość świadczonych usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom,          
  • posiadamy licencje Ministra Finansów uprawniająca do usługowego prowadzenia rachunkowości oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które stanowi zabezpieczenie naszych klientów,
  • jakość naszych usług może być potwierdzona przez naszych klientów,
  • obsługujemy klientów anglojęzycznych,
  • oferujemy wysoką jakość za konkurencyjną cenę,
  • monitorujemy poziom satysfakcji klienta,
  • szybko reagujemy na zgłaszane problemy,

Hubert Romanowski – właściciel

Hubert jest absolwentem Rachunkowości i Finansów w SGH, Zarządzania Finansami w Akademii Leona Koźmińskiego, Podatków w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wydziału Technologii Żywności SGGW, 

Hubert posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości oraz zarządzaniu finansami spółek z obszaru usług, handlu i produkcji w środowisku międzynarodowym.

Hubert zdobywał swoje doświadczenia w międzynarodowych korporacjach, w mniejszych firmach sieciowych jak i w spółkach polskich. Hubert włada biegle językiem angielskim
oraz posiada licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia rachunkowości

© Copyright 2023 Conti. All Rights Reserved.